Księgarnia E-NEXTO Księgarnia NEXTO Wyszukiwarka e-booków, czasopism, książek audio, mp3 Księgarnia NEXTO - gazety, czasopisma Księgarnia NEXTO - e-booki, książki cyfrowe Księgarnia NEXTO - książki audio, mp3, audio booki Księgarnia NEXTO - kursy językowe audio,mp3 Księgarnia NEXTO - pobierz darmowe czasopisma i e-booki Klub nextranet Księgarnia NEXTO kontakt e-mail

ZOBACZ JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJĄ CYFROWE PUBLIKACJE

>>> POLITYKA PRYWATNOŚCI KSIĘGARNI E-NEXTO <<<

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883) zapisując się do newsletter-a
księgarni internetowej "e-nexto", każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez nas jego danych osobowych do celów marketingowych.

Zapisując się do newslettera nowy uczestnik, potwierdza, iż zapoznał się z w/w ustawą i wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych:
-> do otrzymywania na swoje konto pocztowe wiadomości informacyjnych i reklamowych z platformy cyrfowych publikacji online "e-nexto"

Podanie swoich danych osobowych jest dobrowolne i w każdej chwili można je usunąć lub zmienić na nowe. Wszystkie informacje, jakie gromadzimy o użytkownikach naszego systemu, nigdy nie będą przekazane osobom trzecim lub wykorzystane w innym celu niż wymienione powyżej.

WRÓĆ DO NEWSLETTERA

POBIERZ DARMOWE CZASOPISMA

MAGAZYN INTERNET FILM FORUM WPROST MANAGER MAGAZIN FASHION POLITYKA AUDIO MŁODY TECHNIK

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM
OFERUJEMY CI PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY PROGRAM PARTNERSKI W POLSCE

Z NAMI ZAŁOŻYSZ WŁASNY SKLEP PARTNERSKI W 5 MIN - PROWIZJA DLA CIEBIE - TO NAWET 30%!

ZAREJESTRUJ SIĘ


Załóż własny sklep i zarabiaj

Copyright © 2007 e-nexto.com.pl All Rights Reserved.